Yahşi Medya Kimdir ?

Biz Kimiz ?

Reklamcılar ikiye ayrılır:

Reklamcıya reklam yapanlar ve etki yaratanlar. Reklamcıya reklam yapanların, reklamları ünlü, kendileri zengin olur. Etki yaratanların, reklam yaptıkları marka ünlü, reklamverenleri zengin olur.

Hatırlatalım.

Biz, 2.gruptayız.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bize göre reklamcılık, büyük bütçeler ile beklenen bir etki değil, optimum bütçeler ile beklenenden de iyi bir etki yaratabilmektir!

Yahşi Medya Reklam Ajansı, kurulduğu günden bu yana birçok firmaya kurumsal iletişim çözüm ortağı olmayı başarmış, geleceği tasarlamayı ilke edinmiş bir hizmet ajansıdır.

Kırıkkale’nin merkezinde; Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Marka Danışmanlık, Video Prodüksiyon, Fotoğraf Çekim ve Organizasyon gibi hizmetlerini bir arada sunan Yahşi Medya, tüm projelerini yaratıcı ve yenilikçi ekibi ile gerçekleştirmeye devam ediyor.

Biz Kimiz?

Yahşi Medya Reklam Ajansı tam hizmet reklam ajansı olma yolunda hızla ilerliyor. Kurumsal hizmet kapasitesi, bu güne dek Kırıkkale’de ve Türkiye’de birçok firmaya etkili ve özel işler yapmasına vesile olmuştur. Yaratıcı ekibi, müşterilerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. Müşteriye düşen tek şey, hazırlanan işlere onay vermekten ibarettir. Yahşi Medya tüm bunları mümkün olan en düşük bütçeler ile yapar!

Marka Bağımlısıyız!

İşte bu yüzden kurulduğumuzdan bu yana, müşterilerimizin markalarına en az onlar kadar iyi bakıyoruz… Yarattığımız markaların da sonuna kadar arkasında duruyoruz. İşimiz bu!

Nasılız?

Biz düşünmeyi çok seven, gezmeyi, okumayı, araştırmayı, merak etmeyi, sormayı, çözmeyi, tasarlamayı, yazmayı, çizmeyi çok seven insanlarız…

seo2slider1p2.png

Peki Neden Yahşi Medya

Müşterimizin tüm rakiplerini mutlaka inceleriz. Farklı sektörlerden pek çok markaya yoğun kampanyalar yaptığımız için sağlam bir araştırmacı kimliğe sahibiz. Hiç reklam çalışması yaptırmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz. Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklamverene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak için yardımcı olmayı biliriz. Planlamadan, pazarlama aktivitelerini ivmelendirmek için strateji oluşturmaya kadar her adımda devreye girer, yol gösterici oluruz.

 

Reklamın amacı tüketicinin aklıdaki ‘Neden senin markanı satın alayım?’ sorusunun cevabını verebilmektir. Hizmet verdiğimiz tüm markalar için önce bu nedenleri ortaya çıkarırız ve sonra da doğrudan bunun iletişimini yaparız.

Arama...